races | Profilom | Kilépek | Vasárnap, 2024-Április-28, 00:51:14 | Üdv Vendég. Csoportod: "Vendégek" | RSS Nyitólap |

McLaren.

Jó év volt az idei, nemcsak az MLM számára hanem valószínűleg a ligatagoknak is és minden MLM felhasználónak.
    Minden futamon Dávid nyert fölényesen. Időmérőn egyedül Slender tudta megverni a McLarenest.
    Legjobb helyezésem (DC-oMeX) egy 2. hely volt Törökországban, aminek szemmel láthatóan nagyon örültem, ugyan ez Belgiumban is megismétlődhetett volna, de ebbe inkább nem megyek bele. Más pilóták benyomásairól beszélni nem tudok, de szerintem nekik is volt sok izgalomban részük.
     Az utolsó jó pár futam elmaradt, és sok mindenki időközben kiszállt, ám szereztem új tagokat.
      Mindenkinek köszönöm, hogy  itt volt, és gratulálok mindenkinek, köszönöm, hogy használjátok a modomat. Az okleveleket vasárnap megkapjátok.
    Német Nagydíj
    1. Dávid, 2. Slender, 3. DC-oMeX, 4. Nando11
    Túl vagyunk már ezen a versenyen is, mely ismét nem volt izgalmas. A győztes a szokásos. Slender 25mp-s büntetést kapott mellyel nem veszített pozíciót, mert DC-oMeX körhátrányban volt. A büntetést azért kapta, mert kiütötte Nandot a versenyből.

Brit Nagydíj
    1. Dávid, 2. Slender, 3. DC-oMeX, 4. Kb00
    Ismét Dávid győzött, ám Slender valahogy megverte időmérőn. Dávid a megszokott módon a rajtnál otthagyott mindenkit, mögötte Slender jött aztán DC-oMeX és Kb00 aki később megelőzte a McLarenest. Az első két hely között nem volt verseny tudjuk miért. Ismét DC-oMeX és Kb00 nyújtott izgalmakat. Kb00 körökig DC-oMeX előtt autózott, de a harmadik körben a Ferraris a rázókövön megpördült és DC-oMeX elment mellette úgy, hogy szinte súrolták egymást. Ezek után ismeretlen okokból kidobott mindenkit a játék is itt vége is lett.

Európai Nagydíj
    1.Dávid, 2. Slender, 3. DC-oMeX, 4. Kb00
    Dávid idei nyolcadik futamgyőzelmét szerzi meg. Mögötte az immáron Ferráris Slender végzett.
    DC-oMeX a rajtot nagyon elrontotta és mindenki ott hagyta. Nagyobb meccs csak a verseny közepén DC-oMeX és Kb00 között alakult ki mivel utóbbi kétszer meglátogatta csapatát a boxban. Kb00 később kilökte a McLarenest de visszaengedte maga elé ezért nem kapott büntetést, később DC is megtette ugyan ezt, de előtte Kb úgy előzte meg a vetélytársát hogy átvágta a kanyart ezért 25 mp-s büntetést kapott amivel harmadik helyét elveszítette.

Kanadai Nagydíj
    1. Dávid, 2. Gege, 3. Szpiszi96, 4. DC-oMeX, 5. Slender
    Izgalmas futamon vagyunk túl a kanadaival.Mindenki nagyon jól elkapta a rajtot, de DC-oMeX elfékezte magát és nekirohant Slender-nek, aki nem haragszik. Gege és Szpiszi az egész verseny alatt csatázott. Slender kétszer meglátogatta a box-ot miután megkapta maga elé DC-t a McLarenes körökön át védte pozícióját míg egy újabb elfékezés véget vetett a show-nak. Slender később leállt és elveszítette 3. helyét. A futamot Dávid nyerte aki láthatóan visszavett, de ennek ellenére hatalmas fölénnyel nyert!

Monacói Nagydíj
    1. Dávid, 2. Gege, 3. Nando11, 4. DC-oMeX, 5. Slender.
    Dávid eddig minden futamon az első helyen végzett, de megígérte, hogy Kanadában drasztikusan visszavesz tempójából. DC-oMeX ismét jól elkapta a rajtot míg Gege megint beragadt, de oMeX rögtön az első kanyarban elfékezte magát, ezért a falban kötött ki. Slendert érte utol DC-oMeX, de mikor megelőzhette volna féktávon Dávid belé ment, és Slender boldogan ment tovább. A későbbiekben átvágásért 2 stop/go-t osztott ki neki a program. DC-oMeX következő áldozata Nando volt többször utolérte de mindíg lemaradt baleset miatt. Végül vérszemet kapott és megelőzte mert a Renault pilóta hibázott, pechére az előzés után rögtön boxba kellett menni-e, mert 1 körrel (3 liter) elszámolta magát az üzemanyaggal, de Slender lemaradása akkora volt, hogy 2 kört kapott DC-től. A következő futam Kanadában lesz.

Spanyol Nagydíj
    1. Dávid, 2. Slender 3. Gege 4. DC-oMeX
    A verseny elkezdődik mikor Gege beragad a rajtnál és ezt DC későn veszi észre, próbálja elkerülni az ütközés de belerohan a Force Indiásba végűl ennek DC-oMeX issza meg a levét. Dávid ismét nyert mogöte Slender aztán Gege és a sereghajtó DC-oMeX végzett. A verseny nem volt túl izgalmas. Büntetést senki nem kapott.

Török Nagydíj
    1. Dávid, 2. DC-oMeX, 3. DJdoki21, 4. Gege, 5. Ballack13, 6. Slender 7. Injektor (kizárás - 0 pont, 5 helyes rajtbüntetés)
    A a lámpák kigyulladása előtt kb 5 mp-vel Injektor kiugrott és neki ment feltehetőleg szándékosan Dávidnak. Büntetése: Tudatos kiugrás a rajtnál és ütközés. Dávid- stop/go-t adott a program Injektor miatt.
    DC-oMeX jól elkapta a rajtot és feljött a 2. majd az 1. helyre. DJdoki és Gege nagyot csatázott és eközben DJdoki átvágta a kanyart majd, oMeX elé került amiért 25-mp-s büntetést kapott. Gege versenyét DJ tönkretette ezért stop/go-t kapott volna, de dupla szabálysértésért a következő futamra 1 helyes rajtbüntetés. DjDoki21 valamiért 2-szer vagy 3-szor is a boxban járt és így már DC-oMeX utolérésére esélye sem volt. Ez volt a szezonban DC-oMeX legjobb helyezése.

Kínai Nagydíj
    1. Dávid, 2.DJdoki21, 3. Gege, 4. Slender 5.Nando11, 6. Ballack13 7. DC-oMeX, 8. Kovax
    A kínai futamot 2-szer újra kellett indítani, de végül elrajtolt a nyolc tagú mezőny. Az első helyről ezúttal is Dávid indulhatott őt követte Kovax, DJdoki21, Gege, Slender, DC-oMeX, Nando11, Kb00 és Injektor. Injektor és Kb00 nem jelent meg a futamon, míg Ballack13 az időmérőn nem, de a futamon ott volt. A rajtot mindenki ütközés nélkül megúszta. Az első kanyarban folyt a helyezkedés, de a nagyobb csata Ballack 13 és DC-oMex között volt. DC-oMeX-et többször is megelőzte a Mercedes-es, de végül DC-oMeX jött ki mindig győztesen. Csakhogy a McLaren-es a 3. körben megpördült és az utolsó helyre került, ráadásul a 3. szektorban az első légterelőjét is letörte. Az 1. körben a hosszú egyenes után Gege kilökte Kovax-ot amiért a Force Indiás 25 mp-s büntetést kapott. Kovax később szándékosan összetörte a 4 kerekűjét. DJdoki megpörgött és ezt kihasználva Gege a 2. helyre tört de büntetése miatt 3. lett. Amikor a másik Force Indiás Djdoki21 másodjára is megcsúszott akkor Slender azonnal utol érte, de az egyik kanyarban úgy szerzett előnyt mint Gege, vagyis kipördítette Djdoki-t ezért Slender is 25mp-t kapott, így a dobogó legalsó fokáról lecsúszott a 4. helyre. Djdoki szerencséjére így visszatért a 2. helyre, mert az előtte lévő volt 2. helyezett Gege és a volt 3. helyezett Slender büntetést kapott. Dávid most is hatalmas előnnyel nyert. Nando11 csak beugró pilóta volt, ezért az ő helyezése érvénytelen, az 5. helytől mindenki egyel feljebb csúszott.

Maláj Nagydíj
    1. Dávid, 2. Kovax, 3. DJDoki21, 4. Injektor, 5. DC-oMeX, 6. F1 MLM PROFIL (ANON), 7. Kb00, 8. Gege

A felvétel a Youtube-ról való törlés miatt nem megtekinthető!
    Akinek kell a felvétel, az írjon nekem e-mail-t: f1dodi@citromail.hu

Ausztrál Nagydíj
    1.Dávid 2, Kb00 3. DC-oMeX, 4. Slender
    Ezúttal az Ausztrál Nagydíj végeredményéről olvashattok. Az időmérőn 6-an voltunk de a futamra ez a szám 4-re csökkent. Mind a 6 résztvevő kapott pontot, ki-ki az időmérőn elért pozíciójáért. Az első helyről David indulhatott, mellőle DC-oMeX a másik McLaren-nel és utána sorban kb00 és Slender. Utóbbi nem tudott elindulni, csak úgy mint a brazil tesztfutamon. Slender a 4. helyért járó pontot kapja. A rajtnál már rögtön történt egy baleset, de mindenki folytathatta a versenyt: kb00 hátulról nekirohant DC-oMeX-nek aki a sóderágyban kötött ki. David folyamatosan az első helyen vezet, míg DC-oMeX utoléri kb00-át és elkezdenek csatázni, DC-oMeX  lemarad. Kb00 a kavicságyban kötött ki egy nehéz féktávot követően, a pályára egyben visszajön és megérkezik mellé DC-oMeX akivel összeütközik kb00. Ennek az eredménye az lett, hogy DC-oMeX megpörgött. DC-oMeX próbálta utol érni kb00-át de sikertelenül, mivel a nagy sietségben már egyre többet hibázott. Közben David megérkezett, hogy lekörözze DC-oMeX-et, utóbbi félreállt és David kb00-át vette célba akitől fél másodperccel le volt maradva így már nem tudta őt lekörözni.De David így is rajt cél győzelmet szerzett. Kb00 büntetést kapott, a rajt után történtek miatt. Büntetése a következő futamra 5 helyes rajtbüntetés.

A tesztfutam összesítője

1.Dávid 2. Kovax, 3. DC-oMeX, 4. Slender

Eleinte jól indult a dolog, csak mikor a futamhoz értünk akkor mindeni ki lett zárva, ezért újra kellett tölteni, ezen kívül még elég sokszor. David nagyon jól ment, megszerezte a pole pozíciót és később a a futamgyőzelmet is bezsákmányolta. Kovax lehetett még Davidra veszélyes, de sajnos nem volt. DC-oMeX az elején még nagyon védekezett Kovaxxal szemben, de ez pár kanyar után véget ért, mivel helycsere történt. DC-oMeX sokkal rövidebb féktávokat vett, hogy Kovax mellé be tudjon férni. Párszor öszze is értek. Slender már a futam elején kiesett, mert gondok voltak az autójával. DC-oMeX feladta a versenyt, hisz a 3. hely biztos volt és a 2. helytől túl messze volt.